Корисності

Як застосувати вебінари для навчання

Пандемія змінила правила гри для всіх освітян. Онлайн-навчання, яке раніше могло викликати сумніви у батьків, студентів та навіть самих представників навчальних закладів, зараз вже стало частиною нашого життя. Тож сьогодні зупинимось більш детально на тому, як використовувати вебінари в освіті


Завдяки вебінарам можна проводити:

Заходи:


  • Відкриті лекції і майстер-класи для широкої аудиторії
  • Дні відкритих дверей онлайн
  • Наукові заходи з підключенням учасників з будь-якої точки світу
  • Роботу з колективом освітнього закладу:
  • Засідання кафедр в онлайн-форматі
  • Наради підрозділів у віддаленому режимі
  • Вебінари для підвищення кваліфікації викладачів

Яку користь можуть отримати університети від використання вебінарів?



Більше студентів. Ви можете звернутися навіть до тих, хто живе в найвіддаленіших куточках світу. Географічна відстань не має значення, коли ви та ваша аудиторія маєте доступ до платформи вебінару.


Нові навчальні програми. Завдяки значно ширшій цільовій аудиторії, зручному онлайн-інструменту та доступу до експертів з усього світу, ви можете дозволити собі додавати нові курси до своєї пропозиції.



Кращий контакт з майбутніми та нинішніми студентами. Якщо ви не можете особисто зв’язатися з ними, під час вебінарів ви можете поспілкуватися, обговорити, поділитися думками, а також дати та отримати відгук.



Інклюзивна освіта. Подумайте про студентів-інвалідів, одиноких батьків, яким немає кого піклуватися про своїх дітей, поки їх немає, та людей, які працюють на змінній роботі.

Багато університетів повністю перейшли до онлайн-формату із початком пандемії у 2020. Наприклад, Єльський університет у США запровадив онлайн-навчання, створив записи із рекомендаціями щодо написання різних типів робіт, підготував онлайн-екскурсії університетом, навчання для викладачів та членів приймальних комісій.