Корисності

Як залучити аудиторию на вебінар

Подаруйте учасникам що-небудь особливе.

Постарайтеся подумати про речі, які будуть хвилювати людей, змусять їх відчути себе особливими, поговорити з колегами і згадати їх досвід участі в вашому вебінарі в майбутньому. Схвильовані учасники перетворюються у відданих відвідувачів.
Ви можете подарувати учасникам можливість користуватись певними онлайн-інструментами протягом тижня після участі у вебінарі. Можна зробити конкурс для всіх учасників, переможці якого отримають безкоштовний вхід або знижку чи будь-які інші подарунки.

Виберіть правильний день тижня.

Чи знаєте ви, що вебінари краще проводити у вівторок, середу або четвер?
Понеділок і п'ятниця здається, завжди переповнені «надзвичайними ситуаціями в останню хвилину» в офісі. Згідно з даними ресурсу GoToMeeting, середа і четвер - це дні, коли люди найчастіше відвідують вебінари. «І середа, і четвер привертають 26% відвідувачів, що становить більше половини всієї відвідуваності вебінарів». Вівторок займає третє місце з показником 24%, що підтверджує гіпотезу понеділка / п'ятниці.

Просувайте свій вебінар за допомогою соціальних мереж.

Робіть цікаві тексти з основними тезами спікерів майбутнього онлайн-заходу, публікуйте пости, які нагадують вашої аудиторії про майбутній вебінар. Збільшуйте кількість нагадувань з наближенням дати проведення. Переконайтеся, що ви обрали спеціальний хештег для свого вебінару і включили його на цільову сторінку, в свої електронні листи і всюди, де ви його просуваєте.

Не забувайте про експертів

Звичайно, ви будете просувати свій вебінар, але як щодо ваших спікерів? У них є доступ до вашої цільової аудиторії, тож цим треба скористатись. Тегайте своїх експертів у фейсбуці та інстаграмі, просіть їх робити репости ваших публікацій та писати власні пости про майбутній івент.Ще один спосіб – зробити маленькі інтерв’ю з експертами та опублікувати їх на вашому сайті або блозі.

Не нехтуйте силою LinkedIn

І останнє, але не менш важливе: якщо ви хочете, аби ваш вебінар охопив людей з бізнес-індустрії, подумайте про просування через LinkedIn. Хоча це може бути трохи дорожче, ніж інші платформи соціальних мереж, але тут є більша ймовірність охоплення потрібної аудиторії, яка витратить гроші на ваші послуги. Ви можете почати з органічного збільшення трафіку, а потім розглянути можливість його збільшення за допомогою платного просування. Зробіть допис у LinkedIn, повідомте про програму вебінару і не забудьте додати заклик до дії. Ви можете попросити своїх ділових партнерів і друзів поділитися вашим повідомленням, щоб створити трохи «правильного галасу».