Корисності

Лендінг здорової людини

Бачиш рекламу цікавих послуг, переходиш за посиланням на сайт, скролиш вниз і… закриваєш сторінку З вами таке траплялось? А все тому, що на лендінгу компанії так багато інформації та зображень, що людям не хочеться навіть розбиратись у цьому хаосі 
 Як же створити сайт для вашого онлайн-заходу, який зачепить людей і підштовхне їх до участі у ньому? 

 Не перетворюйте лендінг на презентацію всіх ваших послуг
Якщо людина перейшла на сайт, аби дізнатись про конкретний захід, там має бути інформація про конкретний захід. Коли ви берете візитівку у стоматолога, вам не потрібно бачити на ній інформацію про те, що він ще й виступає по п’ятницях у барі зі своїм гуртом. Тут працює та ж схема.

Оптимізуйте свої заклики до дії
Не потрібно всюди закликати купити участь у вебінарі. Додайте ще кілька варіантів: «Поставити питання», «Завантажити», «Залишити заявку», «Отримати додаткові файли» тощо. Правильно розташовані call to action дадуть вашому кліенту орієнтири та спрямують його до придбання вашої послуги

Заспокойте свого внутрішнього Коцюбинського
Вам не потрібні об’ємні тексти з перерахуванням всіх можливих послуг та досягнень. Прості лаконічні тексти, які дадуть розуміння хто ви і про що ваш івент. І запобігайте слів «ефективний» та «корисний», якщо за ними не буде пояснення, чим саме ваш захід буде корисним та ефективним для клієнта.

Будьте лаконічними
Якщо на вашому лендінгу купа зображень та відео, які вилітають на клієнта «з закутку», то це чудовий спосіб втомити людину. Пам’ятайте про лаконічність: вся інформація має швидко та просто показувати людині, чому їй потрібні ваші послуги. Все це має виглядати органічно та не навантажувати око.

 Дизайнили-дизайнили та передизайнили
Звісно, вам хочеться, аби лендінг виглядав гарно та трендово. Але його ціль – зачепити око клієнта та підштовхнути до участі у вашому онлайн-івенті, а не похвалитись незвичним дизайном. Тому не треба експериментувати, якщо у вашій команді немає професійного дизайнера. Краще простий та «чистий» лендінг.

Якщо хочете лендінг, який сподобається вашим клієнтам, ми можемо з цим допомогти!