Корисності

Вебінари мають бути чимось схожі на радіо чи підкаст

Дуже важливо заздалегідь продумати весь захід. Якщо у офлайні я частіше дозволяю собі імпровізувати, то в онлайні необхідно мати чіткий план. Важливо розуміти, як пояснити аудиторії складні речі простими словами.


Додайте більше динаміки. Нашим глядачам складніше зосередитись на інформації через монітори. Якщо вони постійно слухатимуть монотонний голос спікера, їм це доволі швидко набридне. Добре, коли є два спікери, які можуть вести діалог та обмінюватись думками щодо заданої теми. Це чимось схоже на радіо чи подкаст і безперечно, так простіше втримати увагу аудиторії.


У вас мають бути підготовлені якісні слайди з усією інформацією, яку ви хочете розповісти. Якщо на офлайн заході ви можете пояснити певні тези за допомогою швидких замальовок на фліпчарті, то під час вебінару це буде вже не так зручно.


Давайте аудиторії більше часу для відпочинку. Наша фізіологія, на жаль, не пристосована для довгих онлайн-івентів. Люди швидко втомлюються, сидячи на місці за ноутбуком з навушниками у вухах і паралельно намагаючись уважно слухати спікерів. Тож між інформативними блоками вебінару має бути достатньо часу, аби розслабитись та розім’ятись.


Олексій Светлічний – засновник компанії «Стратегический Диалог», сертифікований фасилітатор за методом TOP (Certified TOP Facilitator), викладач Школи консультантів з управління CMC-Ukraine. Олексій має великий досвід з проведення стратегічних сесій та тренінгів для таких компаній, як Київстар, Нова Пошта, Loreal, Nestle, тощо. Вже рік експерт зі своїми партнерами та клієнтами працює в онлайні


Поради від експерта допоможуть вам краще підготуватись до онлайн-івенту та почуватися впевненіше під час його проведення