Корисності

Презентація для вебінару

Добре пропрацьована презентація під час вебінару дозволяє донести інформацію більш зрозуміло та влучно. Але що робити, якщо ви не вмієте швидко створювати яскраві презентації, а дизайнера у команді нема? Ось кілька порад:

Відмовтеся від готових шаблонів
Вони бездушні, похмурі і всім набридли. Краще створіть щось своє. Зараз для цього не обов'язково володіти дизайнерськими навичками. Є велика кількість програм і сервісів, які зроблять всю роботу за вас (Canva, Google Presentations).

Використовуйте гарне поєднання кольорів
Одна з найпоширеніших помилок людей, не знайомих із сучасними трендами веб-дизайну, полягає у тому, що вони підбирають вкрай невдале поєднання кольорів: коричневий, темно-синій, бордовий, гірчичний. Користуйтесь кольоровим колом або просто загугліть, потрібне поєднання кольорів.

Не забувайте контрастність тексту і фону
Тут все просто: якщо фон темний, використовуйте світлий шрифт. Якщо світлий, то темний. Текст повинен чітко читатися на вашому слайді, інакше вашої аудиторії буде некомфортно, і замість того, щоб слухати вас, вони будуть витрачати свою увагу на те, щоб розібрати, що у вас там написано.

Використовуйте сучасні шрифти
Calibri, Comic Sans, Times New Roman - ці шрифти вже досить нудні і не створюють серед аудиторії потрібного ефекту. Краще зробіть вибір на користь більш сучасних шрифтів. Наприклад, Helvetica, Open Sans або Roboto. Ці шрифти досить прості, але підходять практично для будь-якого проекту.

Використовуйте не більше 2 шрифтів на одному слайді
У всій презентації повинно бути не більше двох шрифтів: шрифт заголовка, шрифт основного тексту і врізок. Якщо ви будете використовувати більшу кількість шрифтів, ваш слайд буде виглядати неохайно і несерйозно.