Корисності

Як просувати онлайн-івент

Як отримати максимум користі від соцмереж та привести на свій вебінар більше учасників? Ось кілька простих, але перевірених порад

Не рекламуйте вебінар - рекламуйте лендінг
Пряме просування вебінару – дуже поширена помилка. Ваша загальна мета - змусити більше людей підписатись на вебінар, але це не означає, що основним акцентом у вашій рекламі має бути спонукання людей до цієї дії.

Йдіть маленькими кроками - використовуйте рекламу для запрошення людей на свій сайт. Якщо таргет виконає цю роботу, і оендінг добре налаштований, завдання із залучення більшої кількості учасників на онлайн-івент буде виконано. Отже, оптимізуйте рекламу, щоб просувати лише лендінг-пейдж.

Створіть унікальні зображення для кожної реклами
Якщо ви плануєте використовувати рекламу в декількох соціальних мережах для просування вебінару, вам слід створити унікальну рекламу для кожної з них та забезпечити дотримання інструкцій та найкращих практик конкретних мереж. Наприклад, у Facebook текст на зображенні має займати менше ніж 20% від усього віжуалу – це допоможе підвищити охоплення вашої реклами. Обов’язково створіть віжуал для реклами у найвищій якості, яка можлива для соцмереж.

Завжди тестуйте, перш ніж вкладати всі свої гроші
Перш ніж інвестувати десятки доларів у свою рекламу, потрібно переконатися, що вона працює. Тому протестуйте її, вклавши на початку цифру менше 20 доларів. Якщо кліки та коефіцієнт конверсії високі, ви можете продовжувати застосовувати решту рекламного бюджету. Також відстежуйте, які соціальні мережі дають найкращі результати, аби ви могли вкласти більше грошей у рекламу на цих платформах