Корисності

Я допомогти людям спілкуватись під час вебінару

Бути онлайн і відчувати людей так, ніби ви у одному приміщенні – дуже складно. Це одна з причин, через які на вебінарах учасникам часто стає нецікаво, вони швидко втомлюються і не дуже активно реагують на спікера. Що з цим робити? От декілька порад від авторки онлайн-курсів Oleksandra Tselishcheva


Об'єднайте людей за допомогою речей, які їх оточують. Покажіть один одному вазони з квітами чи своїх домашніх улюбленців. Дайте учасникам можливість відчути, що все реальне і у маленькому вікні на екрані ноутбуку теж знаходиться жива людана.

Використовуйте інтерактиви. Ставте питання учасникам, перевіряйте, чи все вони добре чують та бачать. Можна вести переписку з учасниками вебінару у чаті або дати їм висловитись, вступити з ними у діалог та дізнатись їхню думку.


Надихайте більше спілкуватись. Під час онлайн-івенту можна разділити учасників на маленькі групи та дати їм завдання. Люди зможуть виконати їх у окремих вебінарних кімнатах. При цьому без комунікації та нових знайомств не обійтися, тому всі швидко підключаться до процесу.


Головне – пам'ятайте, що люди приходять слухати та спілкуватись з іншими людьми, інакше вони б просто прочитали пост або книжку. Тож дайте їм те, чого вони справді хочуть