Корисності

4 помилки в організації вебінару

Помилки під час організації онлайн-заходів неминучі. Є багато особливостей, які треба врахувати, тож не хвилюйтесь, якщо щось раптом пішло не так. Але відмінність справжнього експерта у тому, аби зменшити кількість форс-мажорів до мінімуму ще на старті. Тому підготували для вас невеличку пам’ятку з найпоширенішими помилками організації вебінарів, аби ви могли їх запобігти.

Поверхнє просування заходу

Недостатньо просто нагадувати про подію, відправляючи людям листи і публікуючи дописи. Оскільки відбувається так багато віртуальних заходів, організатор заходів повинен регулярно повідомляти зареєстрованим учасникам корисну та актуальну інформацію.

Помилка шкільного вчителя

Часта помилка - одноманітність змісту і розмови. Пам'ятайте свої заняття в школі? Монотонність змушує людей відволікатіся на власні думки і дії. Переконайся, що віртуальні заходи регулярно змінюють темп, динаміку, гучність і тип контенту: виступ, відео, музика і т.п. Уникайте одноманітності.

Відсутність плану

Неструктурований захід – вірний спосіб змусити людей піти раніше. Вам потрібен заздалегідь продуманий чіткої план: що говорити, скільки триватимуть виступи спікерів, як швидко пояснити людям завдання, якщо передбачається практична частина. Подбайте про візуальної частину, звук і стабільне підключення до Wi-Fi.

Ігнорування особливостей онлайну

Якщо ви звикли до оффлайн заходів, то вам знадобиться час, щоб переформатуватися. В онлайні інші правила: всі інструменти віртуальні, для комунікації в командах під час виконання завдань людям потрібно більше часу, а фідбек для клієнтів має бути більш вичерпним.