Корисності

ТОП 6 інструментів для вебінару, які полегшать вам життя

Підготували для вас декілька інструментів, які допоможуть додати інтерактиву під час вебінару та полегшать вам життя. Зберігайте собі та користуйтесь 

Kahoot! 
Взагалі, це популярний сервіс для створення навчальних вікторин. Задайте питання, час виконання, бали, варіанти відповідей, за бажанням додайте з або відео - все, перше завдання готове. Аби підключитися до опитування, учасникам достатньо перейти за посиланням kahoot.it, ввести код і своє ім'я.
Сервіс безкоштовний

Mentimeter 
Mentimeter називають сервісом для інтерактивних презентацій: ви створюєте слайди разом з аудиторією прямо під час виступу. Процес виглядає доволі цікаво, бо хмара тегів та стовпчики статистики змінюються у реальному часі.
 Сервіс безкоштовний

Slido 
Всього один інструмент - і ваш виступ перетворюється в діалог з аудиторією. Slido зручно використовувати для опитувань або збору зворотного зв'язку. Учасники можуть відповідати на відкриті питання, голосувати або ставити оцінки.
Сервіс безкоштовний

Google Slides 
Google Презентації можуть допомогти вам продемонструвати ваш бренд і голос компанії вашим глядачам. Тут легко вставити анімацію, а спільний доступ дозволяє швидко редагувати презентацію разом з колегами.
 Сервіс безкоштовний

Canva 
Коли справа доходить до просування вебінару, Canva - відмінний спосіб допомогти в цьому. Тут є багато шаблонів, які допоможуть вам створити якісні слайди для презентації та зробити зображення більш яскравим.
Сервіс частково безкоштовний, повний функціонал доступний за підписку

Miro 
Якби шкільна дошка була нескінченною і доступною з будь-якої точки світу, це була б Miro. За допомогою цього інструменту ви можете подорожувати по контенту, як по мапі чи робити замальовки у процесі. А учасники можуть залишати коментарі до матеріалів на дошці, клеїти електронні стікери та голосувати за кращі ідеї.
Підписка на платформу Webinar дозволяє додати туди дошку Miro за кілька хвилин