Корисності

Вебінари для маркетингу

Ми всі з вами об’єднані спільною метою – створювати вебінари, на які хочеться записатись і після яких точно знаєш, що витратив час не дарма. Особливо це стосується маркетингових онлайн-івентів, адже пропозицій багато, а часу – ні. То як же зачепити людей?


Спочатку розберемось із тим, якими можуть бути маркетингові вебінари:

  • Підігріваючі (ознайомлювальні) - коли аудиторія ще не знайома з продуктом і її потрібно зацікавити.
  • Ті, що безпосередньо продають - коли аудиторія вже тепла і тема вебінару присвячена безпосередньо пріоритетам продукту.
  • Тематичні (корисні) - коли потрібно підвищити рівень довіри до бренду і нативно прорекламувати продукт.
  • Однак фінальна мета будь-якого маркетингового вебінару - це отримання ліда і подальший продаж


Тому пропонуємо вам 5 рекомендацій з підготовки та проведення маркетингового вебінару, який точно принесе потрібний результат:

  1. Заздалегідь вивчіть цільову аудиторію. Визначте портрет вашої цільової аудиторії: її особливості, болю, потреби, мотивації і заперечення. Виходячи з цього будуйте структуру виступу.
  2. Розробіть оффер. Пропишіть вигоди клієнта від придбання продукту і проблеми, яких він уникне завдяки йому.
  3. Будьте чесними і приводите реальні кейси. Щоб підвищити рівень довіри, розповідайте про себе / продукти чесно, використовуючи реальні кейси та цифри.
  4. Опрацюйте презентацію. Кожен слайд презентації має нести конкретну маркетингову думка і наближати глядача до цільового дії.
  5. Використовуйте прийоми збільшення конверсії. Наприклад, прийом «Винагорода» (пропозиція подарунків і бонусів учасникам), «Зростаюча ціна» (знижена ціна на продукт в день вебінару) або «Вікно продажів» (чергування етапів контенту і продажу протягом вебінару).